Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Wywiad z ekspertem SEIFERT

Prawidłowo oświetlona szafa sterownicza znacząco ułatwia codzienną pracę.

Lampy Seifert LED dostępne są w dwóch wersjach: z włącznikiem/wyłącznikiem lub z czujnikiem ruchu. Wersja 400 Lm posiada szeroki zakres napięcia (24 V – 265 V AC / DC), co pozwala na uniwersalne zastosowanie tylko jednego modelu. Mocniejsza wersja 700 Lm ma zakres napięcia od 120 – 230 V AC. Lampy LED firmy Seifert są energooszczędnym i bezobsługowym rozwiązaniem do oświetlania pomieszczeń przemysłowych. Wiele lamp LED może być połączonych w szeregu za pomocą przewodów łączących. Dostępne są również różne opcje złączy.

Seifert jest jednym z najdłużej działających przedsiębiorstw w branży, bo już ponad 50 lat. Jak zmieniał się asortyment produktów firmy w ciągu pół wieku?

Firma Seifert Systems zajmuje się rozpraszaniem ciepła od momentu jej założenia w 1965 roku. Początkowa oferta produktów opierała się na radiatorach dla przemysłu radiowo-telewizyjnego. Około 10 lat później rozpoczęto prace nad urządzeniami chłodzącymi na bazie wody, a pod koniec lat 70-tych opracowano pierwsze urządzenia klimatyzacyjne do szaf elektrycznych. W późnych latach 90-tych i wczesnych 2000 firma skupiła się na wymiennikach ciepła powietrze/powietrze dla przemysłu telekomunikacyjnego. Obecnie firma posiada szerokie portfolio urządzeń chłodzących, w tym wymienników ciepła, klimatyzatorów i jednostek grzewczych, w połączeniu z szeroką gamą akcesoriów do szaf.

Jakie grupy produktów cieszą się obecnie największą popularnością?

Seifert jest znany z małych klimatyzatorów bezfiltrowych, jest również głównym producentem jednostek grzewczych oraz jednym z liderów lamp LED do szaf.

Jakie produkty dostarczane przez Seifert pomagają w utrzymaniu systemów bezpieczeństwa?

Jednostki chłodzące Seifert są niezawodnym rozwiązaniem zarządzania termicznego w celu ochrony elektroniki i wrażliwego sprzętu w obudowach.

Jak zapewniacie Państwo jakość swoich produktów na najwyższym poziomie?

Podczas swojej wieloletniej obecności na rynku Seifert rozwinął głęboką wiedzę nie tylko na temat chłodzenia szaf, ale również na temat produkcji i serwisu urządzeń chłodzących. W Seifert każdy pojedynczy produkt przed wysyłką do klienta jest testowany pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Jakie są główne wyzwania dla firmy Seifert w najbliższej przyszłości?

Dwa lata temu Seifert Systems otworzył nową fabrykę agregatów chłodniczych w Niemczech, która jest obecnie rozbudowywana, jednym z głównych wyzwań na przyszłość jest rozwój szerokiego portfolio wysoko technicznych agregatów chłodniczych zorientowanych na sektor obrabiarek.

Dziękuję za rozmowę.

Seifert Systems Ltd., Malta
seifertsystems.com

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem