WYWIAD Z EKSPERTEM SEIFERT

Prawidłowo oświetlona szafa sterownicza znacząco ułatwia codzienną pracę. Lampy Seifert LED do szaf sterowniczych zostały zaprojektowane w celu spełnienia kryteriów oświetlenia szaf i obudów przemysłowych. Bardzo jasne światło ledowe oraz szeroki zakres napięć pozwalają na zastosowanie według różnych potrzeb.
Lampy Seifert LED dostępne są w dwóch wersjach: z włącznikiem/wyłącznikiem lub z czujnikiem ruchu. Wersja 400 Lm posiada szeroki zakres napięcia (24 V – 265 V AC / DC), co pozwala na uniwersalne zastosowanie tylko jednego modelu. Mocniejsza wersja 700 Lm ma zakres napięcia od 120 – 230 V AC.
Lampy LED firmy Seifert są energooszczędnym i bezobsługowym rozwiązaniem do oświetlania pomieszczeń przemysłowych. Wiele lamp LED może być połączonych w szeregu za pomocą przewodów łączących. Dostępne są również różne opcje złączy.

  1. Seifert jest jednym z najdłużej działających przedsiębiorstw w branży, bo już ponad 50 lat. Jak zmieniał się asortyment produktów firmy w ciągu pół wieku?
  2. Firma Seifert Systems zajmuje się rozpraszaniem ciepła od momentu jej założenia w 1965 roku. Początkowa oferta produktów opierała się na radiatorach dla przemysłu radiowo-telewizyjnego. Około 10 lat później rozpoczęto prace nad urządzeniami chłodzącymi na bazie wody, a pod koniec lat 70-tych opracowano pierwsze urządzenia klimatyzacyjne do szaf elektrycznych. W późnych latach 90-tych i wczesnych 2000 firma skupiła się na wymiennikach ciepła powietrze/powietrze dla przemysłu telekomunikacyjnego. Obecnie firma posiada szerokie portfolio urządzeń chłodzących, w tym wymienników ciepła, klimatyzatorów i jednostek grzewczych, w połączeniu z szeroką gamą akcesoriów do szaf.

  3. Jakie grupy produktów cieszą się obecnie największą popularnością?
  4. Seifert jest znany z małych klimatyzatorów bezfiltrowych, jest również głównym producentem jednostek grzewczych oraz jednym z liderów lamp LED do szaf.

  5. Jakie produkty dostarczane przez Seifert pomagają w utrzymaniu systemów bezpieczeństwa?
  6. Jednostki chłodzące Seifert są niezawodnym rozwiązaniem zarządzania termicznego w celu ochrony elektroniki i wrażliwego sprzętu w obudowach.

  7. Jak zapewniacie Państwo jakość swoich produktów na najwyższym poziomie?
  8. Podczas swojej wieloletniej obecności na rynku Seifert rozwinął głęboką wiedzę nie tylko na temat chłodzenia szaf, ale również na temat produkcji i serwisu urządzeń chłodzących. W Seifert każdy pojedynczy produkt przed wysyłką do klienta jest testowany pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa.

  9. Jakie są główne wyzwania dla firmy Seifert w najbliższej przyszłości?

Dwa lata temu Seifert Systems otworzył nową fabrykę agregatów chłodniczych w Niemczech, która jest obecnie rozbudowywana, jednym z głównych wyzwań na przyszłość jest rozwój szerokiego portfolio wysoko technicznych agregatów chłodniczych zorientowanych na sektor obrabiarek.

Seifert Systems Ltd., Malta
seifertsystems.com