NOWOŚĆ – PIERWSZY NA ŚWIECIE* Zaawansowany Sterownik Bezpieczeństwa z serii NX, Omron

Na początku br. firma Omron wprowadziła na rynek NOWY Sieciowy Sterownik Bezpieczeństwa z serii NX. Jak podaje producent, jest to „Pierwszy na świecie* zaawansowany sterownik bezpieczeństwa obsługujący dwie przemysłowe sieci bezpieczeństwa dla systemów robotów przemysłowych”. Czytaj dalej NOWOŚĆ – PIERWSZY NA ŚWIECIE* Zaawansowany Sterownik Bezpieczeństwa z serii NX, Omron

Zapraszamy na naszą prelekcję podczas Konferencji Naukowo-Technicznej AUTOMOTIVE

W dniach 6-7 września 2018 w Zakopanem odbędzie się Konferencja Naukowo-Techniczna AUTOMOTIVE. Już w pierwszym dniu 6 września zapraszamy Państwa o g. 16.15 na naszą prelekcję na temat: „Migracja starych systemów sterowania i bezpieczeństwa linii produkcyjnych do nowoczesnej platformy sprzętowej Fail Safe – na przykładach”. Czytaj dalej Zapraszamy na naszą prelekcję podczas Konferencji Naukowo-Technicznej AUTOMOTIVE

Artykuł Automatech „Konsekwencje prawne i finansowe zaniechania modernizacji układów sterowania maszyn” w TOP 5 artykułów miesiąca!

W maju 2018, artykuł Automatech pt. „Konsekwencje prawne i finansowe zaniechania modernizacji układów sterowania maszyn”
był DRUGIM NAJCHĘTNIEJ WYBIERANYM artykułem przez czytelników Control Engineering. Czytaj dalej Artykuł Automatech „Konsekwencje prawne i finansowe zaniechania modernizacji układów sterowania maszyn” w TOP 5 artykułów miesiąca!