Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny
Automatech » O nas

AUTOMATECH

Jesteśmy polską firmą inżynierską założoną w 1994 roku, działającą w branży automatyki przemysłowej.

Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych usług inżynierskich oraz dostarczamy komponenty wiodących producentów automatyki przemysłowej.

Kadra inżynierska firmy AUTOMATECH posiada szerokie doświadczenie w budowie różnorodnych aplikacjach automatyki przemysłowej. Znaczna część rozwiązań, które tworzymy dedykowana jest dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb przemysłowych naszych klientów.
Realizowane przez nas projekty są z tego powodu niepowtarzalne i mają w większości charakter prototypowy odpowiadając na indywidualne potrzeby klientów.
W naszym laboratorium prowadzimy prace badawcze nad technicznymi i fizycznymi możliwościami rozwiązania postawionego problemu. W naszej ofercie znajdują się także gotowe i sprawdzone rozwiązania techniczne powstałe na bazie wiedzy i wieloletnich doświadczeń gotowe do zaimplementowania.
Realizowane przez nas wdrożenia powstają przy zastosowaniu produktów czołowych światowych producentów.

Etyka działania, wysoka jakość usług oraz terminowość ich wykonania powodują, że naszymi klientami jest ponad 5 tysięcy firm w Polsce i zagranicą.

AUTOMATECH jest aktywnym przedsiębiorstwem, które korzysta z funduszy Unijnych. Pozyskiwane środki wykorzystywane są zarówno w celach rozwoju i rozbudowy przedsiębiorstwa, jak i służą stałemu podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników.

AUTOMATECH jest zastrzeżonym znakiem towarowym i podlega prawu ochronnemu Urzędu Patentowego RP. Wszelkie próby wykorzystania będą się wiązały z konsekwencjami prawnymi.

SPECJALISTYCZNE USŁUGI INŻYNIERSKIE

Oferujemy duży wachlarz specjalistycznych usług inżynierskich. Nasi inżynierowie tworzą kompetentny zespół wysokiej klasy specjalistów, zdobywający wiedzę oraz doświadczenie od wielu lat. Doświadczenie naszych pracowników jest wyjątkowo szerokie również dlatego, że realizujemy projekty w różnych branżach i o różnym stopniu trudności.

Zespoły projektowe AUTOMATECH mają wysokie kompetencje w obszarze bezpieczeństwa oraz wielu innych dotyczących działania maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych, m.in.:

Zapoznaj się ze wszystkimi usługami AUTOMATECH w najnowszym KATALOGU USŁUG INŻYNIERSKICH.

digitalizacja-w-fabryce-o-nas

DIGITALIZACJA W FABRYCE 4.0

Współczesny zakład produkcyjny nie może obejść się bez nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które znacząco usprawniają działalność firm i jednocześnie w dłuższej perspektywie przynoszą wymierne oszczędności finansowe.

W AUTOMATECH oferujemy rozwiązania digitalizacyjne, które z coraz większym impetem wchodzą do polskich przedsiębiorstw. Kadra menadżerska coraz częściej korzysta z najnowszych rozwiązań technologiczne.

W AUTOMATECH oferujemy wiele rozwiązań digitalizacyjnych, między innymi:

DIGITAL TWIN (CYFROWY BLIŹNIAK)

Stworzenie bliźniaczej/cyfrowej wersji maszyny pozwoli na wcześniejsze wykrycie wad produkcyjnych PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

DOSTARCZAMY KOMPONENTY AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

W AUTOMATECH prowadzimy sprzedaż komponentów automatyki przemysłowej – zobacz produkty w naszym najnowszym KATALOGU PRODUKTÓW, jeśli masz pytanie dotyczące produktów obecnych w naszej ofercie lub komponentu, którego nie znalazłeś zapytaj o to w naszym DZIAŁ HANDLOWYM.

W AUTOMATECH zależy nam na najwyższej jakości realizowanych projektów, dlatego stosujemy komponenty uznanych, światowych dostawców: Siemens, Cognex, ASM, Bernstein, Benedict, Omron, Pfanneberg, Phoseon, Themis, Mayser, Seifert, Panasonic, Conductix-Wampfler, Emotron, Captron i wielu innych.

ZAMÓW KOMPONENTY AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ W WYGODNEJ FORMIE:

Sklep internetowy:

www.automatechsklep.pl

Sklep stacjonarny:

ul. Ewy 2 Opacz-Kolonia 05-816

Telefonicznie:

(22) 753 24 61, (22) 753 24 89

CERTYFIKATY PARTNERSKIE

Kilka lat temu nasza firma dołączyła do grona Solution Partnerów Siemens. Status SOLUTION PARTNER SIEMENS to wyróżnienie firmy reprezentującej światowe standardy Siemens, przede wszystkim dotyczące przemysłowych systemów bezpieczeństwa. AUTOMATECH posiada również status KWALIFIKOWANEGO INTEGRATORA oraz PARTNERA DIGITALIZACYJNEGO SIEMENS. Certyfikaty Siemens dla AUTOMATECH to gwarancja dla klientów, że nasi inżynierowie regularnie uczestniczą w szkoleniach technicznych Siemens, dzięki czemu ich wiedza o aplikacjach Siemens jest zawsze aktualna, a ich kwalifikacje są na najwyższym poziomie. PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

AUTOMATECH od wielu lat współpracuje z firmą Cognex. Jako PARTNER SYSTEM INTEGRATOR oferujemy zastosowanie przemysłowych systemów wizyjnych od projektu po realizację, ZOBACZ OFERTĘ.

Zobacz pozostałe certyfikaty AUTOMATECH TUTAJ.

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Społeczna odpowiedzialność biznesu to strategia zarządzania, zgodnie z którą przedsiębiorstwo włącza w struktury swojej działalności interesy pracowników, interesy społeczne, aspekty środowiskowe.

W AUTOMATECH społeczna odpowiedzialność biznesu jest wpisana w strategię naszej firmy. Tworzymy własne oraz wspieramy zewnętrzne, liczne inicjatywy. Wśród wielu przykładów jest chociażby akcja na stałe wpisana w życie firmy – zbieramy plastikowe nakrętki wspierając Fundację Przyjaciel Braci Mniejszych. Kolejnym przykładem jest zaktywizowanie działań wspierających lokalną społeczność: w ostatnim roku przekazaliśmy kamizelki odblaskowe dla mieszkańców Gminy Michałowice, na której terenie znajduje się siedziba firmy AUTOMATECH, dla dorosłych i dzieci, przeczytaj o tej inicjatywie TUTAJ.

OFERTY PRACY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na różne stanowiska, szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Oferujemy pracę w możliwość rozwoju zawodowego, udział w różnorodnych, ciekawych projektach, elastyczny czas pracy, przyjazną atmosferę pracy, kartę Multisport.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi ofertami pracy i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV: magdalena.komorowska@automatech.pl z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych)”.

praca-benefity

OŚWIADCZENIE FIRMY AUTOMATECH DOTYCZĄCE MATERIAŁÓW KONFLIKTOWYCH - 3TG

Prezydent Obama w lipcu 2010 roku podpisał Dodd-Frank-Act, który między innymi zobowiązuje firmy do zaangażowania się w unikanie minerałów z regionów ogarniętych konfliktami. Ustawa ta reguluje import i stosowanie minerałów pochodzących z regionu Demokratycznej Republiki Konga oraz krajów sąsiednich. Metale dotknięte tym ustawodawstwem obejmują tantal, wolfram, cynę i złoto. Nowa ustawa wymusza od spółek giełdowych w USA coroczne raportowanie SEC (Komisja Papierów Wartościowych) pochodzenia produktów oraz czy były wyprodukowane z tzw. minerałów konfliktowych. Nowe rozporządzenie weszło w życie w dniu 17 kwietnia 2011 r.
Firma AUTOMATECH będąca firmą prywatną nie jest bezpośrednim przedmiotem rozporządzenia. Będąc dystrybutorem komponentów automatyki przemysłowej różnych producentów, firma zapewnia, że nie ma żadnych odstępstw od przepisów oraz że produkty w ofercie firmy AUTOMATECH (na podstawie danych przekazanych od producentów i dostawców) nie zawierają minerałów z wymienionych obszarów. W przypadku otrzymania informacji, że jest inaczej, będziemy szybko takie informacje przekazywać.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem