O nas

AUTOMATECH – jesteśmy polską firmą inżynierską, z 28-letnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej. Realizujemy projekty w kraju i za granicą.

Nasze aplikacje odpowiadają na indywidualne potrzeby klientów. W ofercie mamy również sprawdzone rozwiązania techniczne, gotowe do zaimplementowania.

SPECJALISTYCZNE USŁUGI INŻYNIERSKIE

Oferujemy duży wachlarz specjalistycznych usług inżynierskich. Nasi inżynierowie tworzą kompetentny zespół wysokiej klasy specjalistów, zdobywający wiedzę oraz doświadczenie od wielu lat. Doświadczenie naszych pracowników jest wyjątkowo szerokie również dlatego, że realizujemy projekty w różnych branżach i o różnym stopniu trudności.

Zespoły projektowe AUTOMATECH mają wysokie kompetencje w obszarze bezpieczeństwa oraz wielu innych dotyczących działania maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych, m.in.:

 • Audyty bezpieczeństwa
 • Deklaracja zgodności WE-EU / certyfikat CE
 • Modernizacje maszyn
 • Migracje do wyższej platformy
 • Aplikacje z przemysłowymi systemami wizyjnymi
 • Roboty przemysłowe, coboty, pomiar siły cobota
 • Projektowanie i budowa szaf sterowniczych
 • Projektowanie i budowa maszyn oraz linii produkcyjnych
 • Modernizacje pras
 • Sterowanie radiowe
 • LOTO
 • Pomiar dobiegu maszyn
 • Laserowe stanowiska znakujące
 • Doradztwo i szkolenia

Zapoznaj się ze wszystkimi usługami AUTOMATECH w najnowszym Katalogu Usług Inżynierskich.

DIGITALIZACJA W FABRYCE 4.0

Współczesny zakład produkcyjny nie może obejść się bez nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które znacząco usprawniają działalność firm i jednocześnie w dłuższej perspektywie przynoszą wymierne oszczędności finansowe.

W AUTOMATECH oferujemy rozwiązania digitalizacyjne, które z coraz większym impetem wchodzą do polskich przedsiębiorstw. Kadra menadżerska coraz częściej korzysta z najnowszych rozwiązań technologiczne.

W AUTOMATECH oferujemy wiele rozwiązań digitalizacyjnych, między innymi:

 • DIGITAL TWIN (cyfrowy bliźniak) – stworzenie bliźniaczej/cyfrowej wersji maszyny pozwoli na wcześniejsze wykrycie wad produkcyjnych PRZECZYTAJ WIĘCEJ.
 • Zdjęcie: Siemens Digital Twin

 • MINDSPHERE – oprogramowanie od Siemens – chmura do zbierania i zarządzania danymi. Jednym z niedawno wprowadzonych narzędzi w obszarze Mindsphere jest moduł SIMOTICS CONNECT 400 Siemens – zamontowany bezpośrednio na silniku optymalizuje jego działanie PRZECZYTAJ WIĘCEJ. Osoba odpowiedzialna za dany odcinek produkcji może monitorować stan silnika nawet na smartfonie. Jest to szczególnie korzystne w sytuacjach, gdy dostęp do urządzenia jest utrudniony, a dzięki zdalnej opcji monitorowania stanu maszyny pracownik na bieżąco posiada wiedzę o parametrach jej działania, co może zapobiec awarii.
 • Zdjęcie: Siemens Mindsphere

DYSTRYBUUJEMY KOMPONENTY AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

W AUTOMATECH prowadzimy sprzedaż komponentów automatyki przemysłowej – zobacz produkty w naszym Najnowszym Katalogu Produktów, jeśli masz pytanie dotyczące produktów obecnych w naszej ofercie lub komponentu, którego nie znalazłeś w więcej zapytaj nasz dział handlowy.

W AUTOMATECH zależy nam na najwyższej jakości realizowanych projektów, dlatego stosujemy komponenty uznanych, światowych dostawców: Siemens, Cognex, ASM, Bernstein, Benedict, Omron, Pfanneberg, Phoseon, Themis, Mayser, Seifert, Panasonic, Conductix-Wampfler, Emotron, Captron i wielu innych.

Zamówić komponenty automatyki przemysłowej w wygodnej formie:

 1. Sklep internetowy: zamów komponenty na www.automatechsklep.pl
 2. Sklep stacjonarny: ul. Ewy 2 Opacz-Kolonia 05-816
 3. Telefonicznie: (22) 753 24 61, (22) 753 24 89
 4. Mailowo: zamowienia@automatech.pl, biuro.warszawa@automatech.pl

CERTYFIKATY PARTNERSKIE

Kilka lat temu nasza firma dołączyła do grona Solution Partnerów Siemens. Status SOLUTION PARTNER SIEMENS to wyróżnienie firmy reprezentującej światowe standardy Siemens, przede wszystkim dotyczące przemysłowych systemów bezpieczeństwa. AUTOMATECH posiada również status KWALIFIKOWANEGO INTEGRATORA oraz PARTNERA DIGITALIZACYJNEGO SIEMENS. Certyfikaty Siemens dla AUTOMATECH to gwarancja dla klientów, że nasi inżynierowie regularnie uczestniczą w szkoleniach technicznych Siemens, dzięki czemu ich wiedza o aplikacjach Siemens jest zawsze aktualna, a ich kwalifikacje są na najwyższym poziomie. PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

AUTOMATECH od wielu lat współpracuje z firmą Cognex. Jako PARTNER SYSTEM INTEGRATOR oferujemy zastosowanie przemysłowych systemów wizyjnych od projektu po realizację, ZOBACZ OFERTĘ.

Zobacz pozostałe certyfikaty AUTOMATECH KLIK.

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Społeczna odpowiedzialność biznesu to strategia zarządzania, zgodnie z którą przedsiębiorstwo włącza w struktury swojej działalności interesy pracowników, interesy społeczne, aspekty środowiskowe.

W AUTOMATECH społeczna odpowiedzialność biznesu jest wpisana w strategię naszej firmy. Tworzymy własne oraz wspieramy zewnętrzne, liczne inicjatywy. Wśród wielu przykładów jest chociażby akcja na stałe wpisana w życie firmy – zbieramy plastikowe nakrętki wspierając Fundację Przyjaciel Braci Mniejszych. Kolejnym przykładem jest zaktywizowanie działań wspierających lokalną społeczność: w ostatnim roku przekazaliśmy kamizelki odblaskowe dla mieszkańców Gminy Michałowice, na której terenie znajduje się siedziba firmy AUTOMATECH, dla dorosłych i dzieci, przeczytaj o tej inicjatywie KLIK.

OFERTY PRACY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na różne stanowiska, szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Oferujemy pracę w możliwość rozwoju zawodowego, udział w różnorodnych, ciekawych projektach, elastyczny czas pracy, przyjazną atmosferę pracy, kartę Multisport.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi ofertami pracy i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV: magdalena.komorowska@automatech.pl z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych)”.

OGÓLNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

AUTOMATECH biuro i sklep – skontaktuj się z nami:
tel.: (22) 753 24 80 / (22) 753 24 61
mail: biuro.warszawa@automatech.pl / zamowienia@automatech.pl

Pobierz nasze katalogi:
Katalog Usług
Katalog Produktów

Zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie dowiesz się o oferowanych przez nas usługach inżynierskich:
www.automatech.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com

Kup produkty w e-sklepie:
www.automatechsklep.pl

Obejrzyj nasze Webinary oraz filmy:
YouTube

Bądź na bieżąco, obserwuj nasze kanały:
Facebook
LinkedIn