O nas

Automatech – jesteśmy polską firmą inżynierską z 25-letnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej, w kraju i za granicą.
Oferujemy szeroki wachlarz usług inżynierskich, między innymi: audyty bezpieczeństwa, deklaracja zgodności WE-EU / certyfikat CE, modernizacje maszyn, migracje do wyższej platformy, aplikacje z przemysłowymi systemami wizyjnymi, roboty przemysłowe, modernizacje pras, sterowanie radiowe, LOTO, budowa szaf sterowniczych. Zapoznaj się ze wszystkimi usługami Automatech.
Prowadzimy sprzedaż komponentów automatyki przemysłowej – zobacz produkty w naszym najnowszym katalogu produktów, o więcej zapytaj nasz dział handlowy.
W Automatech zależy nam na najwyższej jakości realizowanych projektów, dlatego stosujemy komponenty uznanych, światowych dostawców.

Na początku 2019r. nasza firma dołączyła do grona Solution Partnerów Siemens. Status SOLUTION PARTNER SIEMENS to wyróżnienie firmy reprezentującej światowe standardy Siemens, przede wszystkim dotyczące przemysłowych systemów bezpieczeństwa. To gwarancja dla klientów, że nasi inżynierowie regularnie uczestniczą w szkoleniach technicznych Siemens, dzięki czemu ich wiedza o aplikacjach Siemens jest zawsze aktualna, a ich kwalifikacje są na najwyższym poziomie. Przeczytaj więcej.

Automatech od wielu lat współpracuje z firmą Cognex. Jako PARTNER SYSTEM INTEGRATOR oferujemy zastosowanie przemysłowych systemów wizyjnych od projektu po realizację. Zobacz ofertę.

Zobacz pozostałe certyfikaty Automatech.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na różne stanowiska, szczegóły znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz zamówić usługę i/lub produkt skontaktuj się z naszym biurem.

Ogólne Warunki Współpracy