Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny
Automatech » Dostawcy » Brady

Brady

Globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa, identyfikacji i rozwiązań w zakresie zgodności.

Działalność firmy rozpoczęła się w 1914 roku, kiedy Will Brady założył firmę W.H. Brady Company, sprzedającą kalendarze fotograficzne, wyszukane kolorowe wyświetlacze dla lodziarni i wyświetlacze w punktach sprzedaży. Skupienie się na jakości sprawiło, że w 1940 roku firma wprowadziła niezawodne etykiety, dzięki którym przewody i kable lotnicze mogły być identyfikowane nawet w przypadku wystawienia ich na działanie ekstremalnego ciepła.

Od tego momentu, gdy wydajność ma największe znaczenie, firma Brady jest w stanie zaoferować niezawodne rozwiązanie w zakresie identyfikacji.

Brady Corporation jest międzynarodowym producentem i dostawcą kompletnych rozwiązań identyfikujących i chroniących ludzi, produkty i miejsca. W Brady zaangażowanie w wydajność napędza decyzje biznesowe. Firma projektuje produkty i rozwiązania, żeby działały w sposób, którego inni nie są w stanie wykonać. Firma Brady jest precyzyjnie skoncentrowana na celach, co ma wpływ na osiąganie solidnych, długoterminowych wyników zarówno klientów jak i udziałowców. Krótko mówiąc, istotą Brady, a tym samym marki jest „wydajność”, zapewniona przez naukę i inżynierię:

W obszarze identyfikacji, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, współpraca z firmą Brady przynosi wyraźne korzyści: we wszystkim na pierwszym miejscu stawiani są klienci, ponieważ najważniejszym celem jest zapewnienie im bezkonkurencyjnego doświadczenia. Forma nieustannie dąży do zwiększenia wydajności i doskonałości w produktach i w usługach, które działają w sposób, z którym inni po prostu nie mogą się równać.

Brady Corporation jest preferowanym partnerem w zakresie identyfikacji w wielu branżach. Dziś, po stu latach, firma Brady nadal jest w czołówce firm w obszarach rozwiązywania problemów związanych z identyfikacją i ochroną w najbardziej wymagających branżach na świecie. Firma Brady to doświadczony, globalny partner któremu można zaufać.

Produkty firmy Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, ochronę, produktywność, wydajność i obejmują wysokowydajne etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukujące i oprogramowanie.

BRADY – JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH DOSTAWCÓW ROZWIĄZAŃ LOCKOUT/TAGOUT

Współpracuje zarówno z różnymi firmami, żeby realizować cele Go for Zero i przestrzegać zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy w dowolnym miejscu na świecie. Firma Brady oferuje nasze globalne doświadczenie klientom, wykorzystując wszystkie najlepsze światowe praktyki i niestandardowe rozwiązania w naszej ofercie Lockout/Tagout, by pomóc w zapobieganiu wszelkim wypadkom związanym z konserwacją, spowodowanym przez energię maszyny lub jej ruchome części.

Marka Brady zapewnia komponenty Lockout/Tagout w dziesięciu kategoriach:

Produkty Brady sprawdzają się bez względu na wszystko – w ekstremalnych temperaturach produkcji, w warunkach narażenia na działanie chemikaliów i czynników atmosferycznych, a niektóre nawet w przypadku przerw w dostawie prądu – dostarczając krytycznych informacji, które chronią obiekty, produkty i ludzi, zawsze i wszędzie, gdy są potrzebne. Brady wyznacza standardy precyzji, jakości, trwałości i niezawodności.

Dlatego gdy wydajność produktu ma największe znaczenie, Brady jest właściwym wyborem.

KUP PRODUKTY BRADY
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem