Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Automechanika, 2-4.10.2023, Dubaj

Jesień, jak zawsze, obfituje w wydarzenia targowe na całym świecie.

W dniach 2-4 października 2023 r. w odwiedziliśmy największe, międzynarodowe targi motoryzacyjne rynku wtórnego i branży usługowej na Bliskim Wschodzie w Dubai World Trade Centre.

To była 20. jubileuszowa edycja, zorganizowana w 14 halach, z ponad 1145 wystawcami z 53 krajów i 20 oficjalnych pawilonach krajowych, tak więc to targi z dużym rozmachem.

Międzynarodowy motoryzacyjny rynek wtórny jest jednym z najbardziej dynamicznych rynków na świecie. Automechanika, jako wiodąca marka targowa, jest jego najważniejszą platformą z 13 wydarzeniami na całym świecie.

Automechanika to nie tylko międzynarodowe miejsce spotkań przemysłu wytwórczego, warsztatów i handlu motoryzacyjnego, ale także reprezentuje cały łańcuch wartości motoryzacyjnego rynku wtórnego, jak żadna inna marka targowa. Automechanika to driver innowacji, barometr trendów, neutralna platforma dla przemysłu, okazja do zapoznania się z globalną siecią łańcucha biznesowego branży motoryzacyjnej, a także miejsce spotkań międzykulturowych.

Jakich benefitów można się spodziewać po udziale w wydarzeniach Automechanika w Dubaju?

Targi Automechanika składają się z licznych wydarzeń: części wystawienniczej, kongresów oraz imprez towarzyszących. Wśród licznych wystawców z całego świata spotkaliśmy również polskie firmy, co było dla nas miłym akcentem.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem