Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

BERNSTEIN Smart Safety System

Inteligentny system bezpieczeństwa dla Twojej fabryki.

BERNSTEIN AG dąży do ciągłego rozszerzania portfolio produktów w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Pod nazwą SMART Safety System, BERNSTEIN oferuje inteligentne rozwiązanie dla bezpieczeństwa w fabryce. Jednym z jego elementów jest system Daisy Chain Diagnosis (DCD) – oznaczające w sensie technicznym odniesienie do szeregowego połączenia przełączników i czujników – to inteligentne rozwiązanie BERNSTEIN idealne do fabryki Przemysłu 4.0.

Obejrzyj krótkie nagranie video i sprawdź jak działa BERNSTEIN SMART Safety System:

NOWOŚĆ!
SCR P PROGRAMOWALNY STEROWNIK BEZPIECZEŃSTWA

Programowalny sterownik bezpieczeństwa SCR P został opracowany, aby zaoferować klientowi jeszcze więcej funkcjonalności, a przede wszystkim więcej opcji komunikacyjnych. Oprócz typowych funkcji bezpieczeństwa, oferuje również możliwość konfiguracji i odczytu łańcuchów SRF za pomocą interfejsu graficznego. Z drugiej strony, SCR P umożliwia przesyłanie danych DCD do kilku protokołów opartych na sieci Ethernet.

Zalety

KUP PROGRAMOWALNY STEROWNIK BEZPIECZEŃSTWA SCR P
W WERSJI INDYWIDUALNEJ W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

KUP PROGRAMOWALNY STEROWNIK BEZPIECZEŃSTWA SCR P
W WERSJI ZESTAWU W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

SRF BEZDOTYKOWY CZUJNIK BEZPIECZEŃSTWA
Technologia RFiD z diagnostyką DCD

SRF (Safety RFID) to bezkontaktowy czujnik bezpieczeństwa, który monitoruje ruchome osłony bezpieczeństwa, takie jak drzwi, klapy i okapy. Dzięki innowacyjnemu systemowi diagnostycznemu SRF sprawia, że obwody bezpieczeństwa są odpowiednie dla Przemysłu 4.0.

System zapewnia wiele danych diagnostycznych każdego czujnika, nawet w połączeniu szeregowym, w celu wspierania inteligentnej produkcji. Dane diagnostyczne są wprowadzane do systemu sterowania maszyny poprzez IO-Link lub alternatywnie wyświetlane na smartfonie za pomocą technologii NFC. W ten sposób można pobrać i udostępnić 20 różnych informacji diagnostycznych każdego czujnika. Te dane diagnostyczne w prosty sposób zapewniają efektywną kosztowo konserwację predykcyjną. Dzięki zaawansowanym funkcjom rozpoznawania usterek można zapobiec kosztownym przestojom maszyn.

Zalety:

KUP BEZDOTYKOWY CZUJNIK BEZPIECZEŃSTWA SRF
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

PODŚWIETLANE, ELEKTRONICZNE WYŁĄCZNIKI AWARYJNE SEU 3 / 4

Zgodnie z Dyrektywą Maszynową każda maszyna musi być wyposażona w co najmniej jedno urządzenie stopu awaryjnego. BERNSTEIN wprowadził na rynek nową generację przycisków stopu awaryjnego SEU 3 / 4 oferujących nowoczesne i inteligentne funkcje, doskonale nadające się do różnych zastosowań. Dzięki podświetlanym, elektronicznym wyłącznikom awaryjnym w prosty sposób spełnimy obowiązujące przepisy.

Wyłączniki awaryjne SEU 3 oraz SEU 4 dostępne są w wersji do montażu na podstawie lub montażu podtynkowego.

Zalety SEU 3 / 4:

Dane techniczne:

KUP PRZYCISKI STOPU AWARYJNEGO SEU 3 ORAZ SEU 4
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Od ponad 26 lat w AUTOMATECH projektujemy, budujemy, wdrażamy oraz integrujemy nowoczesne aplikacje dla klientów.

Źródło:

www.bernstein.eu

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem