Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Kreator AUTOMATECH/COGNEX

Samouczący się system do wykrywania defektów z zastosowaniem technologii sztucznej inteligencji.

Rozwój technologii próbuje nadążyć za zwiększającymi się wymaganiami inżynierów odpowiedzialnymi za efektywność na produkcji. Dla przedsiębiorstw oferujących szerokie portfolio na własne potrzeby, ale także, na przykład, na zlecenie innych firm, najbardziej użyteczne są rozwiązania technologiczne umożliwiające szybkie przestawienie się na kolejne serie produktów.

Jednym z istotnych rozwiązań przemysłu 4.0 jest zastosowanie sztucznej inteligencji – doskonale sprawdza się w kontroli jakości w przypadku różnych wariantów produktów.

W celu maksymalnego uproszczenia procesu tworzenia nowych formatów inżynierowie AUTOMATECH opracowali program KREATOR AUTOMATECH – SYSTEM DO TRUDNYCH APLIKACJI WIZYJNYCH DLA DUŻEJ ILOŚCI WARIANTÓW PRODUKTÓW

BARDZO PRECYZYJNA INSPEKCJA

FUNKCJE W PANELU OPERATORA
Jedną z opcji dostępnych dla operatora jest możliwość zapisu zdjęć w różnych wariantach: zapis surowych zdjęć z kamery – daje możliwość ponownego przetworzenia obrazu oraz zapis zdjęć do szybkiego przeglądania – film strip.

W bazie danych przechowywane są wyniki inspekcji systemu wizyjnego, zapis liczników dla każdej inspekcji indywidualnie, zapis zdjęć z grafiką wynikową oraz raporty z inspekcji w formacie PDF o przyjaznym wyglądzie.

Produkty niespełniające wzorców są odrzucane z linii produkcyjnej, jest to możliwe na kilka sposobów: odrzut produktów poprzez systemy wybijania, zatrzymanie linii, podłączenie do istniejącego systemu odrzutu lub wykrywanie odrzutu seryjnego.

Jeśli planujecie Państwo zastosowanie rozwiązania do kontroli systemu wizyjnej dla szerokiej oferty produktowej, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

POBIERZ ULOTKĘ

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem