Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Srebrny jubileusz AUTOMATECH - 25 lat na rynku automatyki przemysłowej

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Powstawanie firm na początku lat 90-tych XX w. było bezpośrednią konsekwencją transformacji polskiej gospodarki – kierowanej centralnie (socjalistycznej) do gospodarki rynkowej (kapitalistycznej). Atmosfera zmian sprzyjała powstawaniu firm, zarówno tych dużych jak i mniejszych, rodzinnych, dając im szansę na udział w dynamicznym rozwoju kapitalistycznej Polski.

Rok 1994r. jest szczególny dla naszej firmy ze względu na rozpoczęcie naszej działalności. Od początku jesteśmy firmą inżynierską oferującą szeroką gamę usług i komponentów branży automatyki przemysłowej. Realizujemy projekty w Polsce oraz za granicą.

Od lat 90-tych, kiedy pojawiły się na polskim rynku uznane na świecie firmy takie jak: Benedict, Panasonic, Bernstein, Omron czy Pilz, lista dostawców o światowej renomie ciągle się powiększała o kolejne ważne firmy na przykład: Siemens, ASM, Captron, Cognex i wiele innych.

SOLUTION PARTNER SIEMENS – taki status nasza firma uzyskała na początku 2019r. jako dowód najwyższego poziomu naszej kadry inżynierskiej wg surowych, międzynarodowych standardów Siemens.

Jako PARTNER SYSTEM INTEGRATOR firmy COGNEX od wielu lat realizujemy aplikacje wizyjne na liniach produkcyjnych pomagające w wykrywaniu usterek w produktach.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu inżynierów pozwala na indywidualne podejście do każdego projektu wykorzystując najnowsze trendy Industry 4.0. Wspieramy naszych klientów w bieżącym doradztwie technicznym, przygotowujemy różne opcje rozwiązań do wyboru przez klienta, projektujemy aplikacje, testujemy je we własnym laboratorium, realizujemy w zakładzie klienta, oferujemy serwis poaplikacyjny.

Zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie znajdziecie Państwo zarówno informacje o firmie, jak i pełnej ofercie usług i ponad 180 tys. produktów, jak również przykłady realizacji wykonanych u klientów: www.automatech.pl.

Bezpieczeństwo pracowników obsługujących maszyny i urządzenia jest najwyższym priorytetem, dlatego przygotowaliśmy nową stronę internetową poświęconą tej tematyce: www.bezpieczenstwo-maszyn.com. Zawarliśmy w niej opisy najważniejszych działań, jakie należy podjąć w celu zminimalizowania niebezpiecznych sytuacji przy obsłudze.

Najważniejsze usługi oferowane przez naszą firmę:

audyty bezpieczeństwa projekt i wykonanie szaf sterowniczych
modernizacje maszyn i linii produkcyjnych walidacja
dostosowanie maszyn pod kątem bezpieczeństwa do przepisów EU indywidualne rozwiązania
budowa maszyn ponad 180 tys. produktów
modernizacje układów sterowania komponenty do wind i schodów ruchomych
wdrożenia i uruchomienia stacji zrobotyzowanych komponenty do autobusów
systemy wizyjne pełna obsługa techniczna
analiza ryzyka doradztwo i szkolenia

AUTOMATECH to nowoczesna, polska firma dostarczająca światową technologię z zakresu automatyzacji produkcji. Dziękujemy Państwu za dotychczasowe 25 lat owocnej współpracy i mamy nadzieję na kolejne lata współpracy dla obopólnej satysfakcji biznesowej.

Czy wiesz, że…

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem