11-12.04.2019 zapraszamy na 3 konferencje z Automatech

W tym roku 3 kwietniowe Konferencje z udziałem naszej firmy odbędą się w tym samym terminie: 11-12 kwietnia 2019.

 • Konferencja FOOD-TECH, Hotel Delicjusz ul. Poznańska 1, Stęszew k/Poznania

  To już 66 edycja konferencji, w tym roku pod hasłem: „Oszczędność i Efektywność w Utrzymaniu Ruchu. Modernizacje Obiektów Przemysłowych w Przemyśle Spożywczym. Nowe Technologie. Bezpieczny Produkt. Pakowanie”.

  Ze strony naszej firmy Dyrektor Handlowy Maciej Napierała wygłosi prelekcję pt. „AUTOMATECH Prezentacja Systemy wizyjne do kontroli opakowań w branży spożywczej”. Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie inżynierowie odpowiedzą na Państwa pytania.

 • Food-Automation Konferencja Naukowo-Techniczna, Hotel Golden Tulip Magnus, ul. Juliana Fałata 222, Bystra k/Bielsko-Białej

  Konferencja pod patronatem firmy Siemens to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami z branży spożywczej w różnych zakresach: digitalizacja procesów produkcyjnych, bezpieczeństwo produktu, dobre praktyki z rynku oraz finansowanie inwestycji.
  Zapraszamy do wysłuchania prelekcji naszego Dyrektora Zarządzającego Jana Auguściuka pt. „Bezpieczna integracja maszyn i urządzeń w liniach produkcyjnych w przemyśle spożywczym – obowiązki użytkowników i producentów maszyn”.
  Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia stoiska Automatech, nasi inżynierowie odpowiedzą na pytania związane z prelekcją oraz dotyczące naszej oferty usługowej i produktowej.

 • Ogólnopolska Konferencja Producentów Wód i Napojów KIGPR, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów, al. Nowotarskiego 9, Krynica-Zdrój

  W programie konferencji znajdą się tematy związane z propozycją nowej dyrektywy w sprawie produkcji i wprowadzania do obrotu naturalnych wód mineralnych. Będzie można wysłuchać m.in. wykładu Pani Patrici Fosselard – Sekretarza Generalnego Europejskiej Federacji Producentów Wód.

  Zapraszamy na nasze stoisko – zaprezentujemy Państwu rozwiązania dedykowane również dla przemysłu rozlewniczego.

Serdecznie zapraszamy Państwa na wszystkie wydarzenia z udziałem Automatech.