Bezpieczeństwo maszyn ogólnie

Bezpieczeństwo maszyn wiąże się bezpośrednio z bezpieczeństwem ludzi. Możliwość wypadku powinna być maksymalnie ograniczona i właśnie dlatego kwestiom związanym z bezpieczeństwem maszyn należy nadać najwyższy priorytet.

W celu  ograniczenia możliwości wypadku, powinno się odpowiednio przygotować maszynę, w taki sposób, żeby użytkowanie maszyny w żaden sposób nie mogło spowodować uszczerbku na zdrowiu operatora.

Firma Automatech oferuje wykonywanie audytów bezpieczeństwa – czyli przygotowania kompleksowego raportu zawierającego: ocenę wstępną ryzyka, analizę zagrożeń występujących na maszynie, wskazanie sposobów likwidacji nieprawidłowości.

Następnie wykonujemy  modernizację maszyny pod kątem bezpieczeństwa. Oferujemy pełen system: układ mechaniczny, projekt i budowę szafy sterowniczej (wraz z wszystkimi czujnikami, kurtynami, sterownikami, …), oraz montaż i uruchomienie maszyny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz szerokiemu asortymentowi produktów dostępnemu od ręki na magazynie jesteśmy w stanie oferować produkty w wyjątkowo korzystnych cenach.

Na koniec prac modernizacyjnych przygotujemy dla Państwa deklarację zgodności, pozwalającą na nadanie znaku CE.

1225

Więcej informacji o audytach bezpieczeństwa tutaj: audyt bezpieczeństwa maszyn.

Proszę przesłać broszuręProszę o przesłanie ofertyProszę o kontakt