Roboty przemysłowe – nowość w ofercie automatech

Z dużą satysfakcją informujemy, że nasza firma, od 24 lat działająca na rynku automatyki przemysłowej,  poszerzyła ofertę o NOWY DZIAŁ:
ROBOTY PRZEMYSŁOWE.

ROBOTY PRZEMYSŁOWE to branża bardzo dynamicznie rozwijająca się w ostatnich latach. Według statystyk Międzynarodowej Federacji Robotyki (IFR) w 2017 odnotowano rekordowy, roczny wzrost +29% sprzedaży ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH na świecie.

Zastosowanie ROBOTÓW w procesie produkcyjnym pozwala na zwiększenie konkurencyjności firmy: zwiększenie wydajności procesów produkcyjnych przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. ROBOTY stosuje się też w przypadku procesu produkcyjnego z jakiegoś powodu niebezpiecznego dla człowieka, ale również w przypadku niedoboru pracowników.

Automatyzacja jest rozwiązaniem nie tylko dla dużych, ale też średnich i małych przedsiębiorstw. Eksperci szacują, że inwestycja w ROBOTY PRZEMYSŁOWE może zwrócić się w ciągu roku 1-2 lat.

Obszary działania Automatech: Audyty Bezpieczeństwa, Systemy Wizyjne, Modernizacja Maszyn i Linii Produkcyjnych, Roboty Przemysłowe.Więcej na https://www.automatech.pl/roboty-przemyslowe/